Cenová ponuka   |   DLC   |   APC   |   Blutoxol   |   Kontakty

Blutoxol

Blutoxol

 

 

Blutoxol

Tekutý dezinfekčný a čistiaci prostriedok – koncentrát pre potravinárstvo

Vlastnosti

                 Alkalický rýchlo pôsobiaci čistiaci prostriedok pre kuchyne s dezinfekčným účinkom. Je vhodný aj pre priestory chladiarní a prepravné prostriedky potravín. Odstraňuje tuky, oleje a bielkoviny rastlinného a živočíšneho pôvodu a súčasne dezinfikuje. Neobsahuje vonné látky. Účinný proti salmonele a listérii. Ďalej je účinný proti nasledovným bakteriálnym kmeňom:

Staphylococcus aureus                            Pseudomonas aeruginosa

Enterococcus faecium                              Candida albicans

Proteus mirabilis

 

Oblasť použitia

 

                Blutoxol je vhodný v potravinárskom priemysle na čistenie stien, podláh, pracovných plôch ako aj kuchynských strojov (krájačov, hnetačov, mlynčekov a pod.), ktoré sú odolné voči vode a alkáliám. Tak isto sa môže používať na dezinfekciu ustajňovacích priestorov poľnohospodárskych zvierat. Je vyrobený na báze kvartérnych amónnych zlúčenín a tenzidov. Preto prípravok nepáchne po chlóre. Necháva sa pôsobiť asi 30 min. Po použití  Blutoxolu  je treba priestory a stroje opláchnuť čistou vodou.

 

Blutoxol je výrobok Nemeckej firmy KIEHL, ktorá sa zaoberá čistením a dezinfekciou. Spĺňa požiadavky podľa EN 1040, EN 1275, EN 1276, EN 1650 a EN 13697

 

Bližšie informácie získate na hore uvedených číslach, alebo na lipa@palmsoft.sk, alebo na stránke www.lipa-ekologia.sk